İletişim

Finansal stratejilerinizi optimize etmek ve başarıya ulaşmak için
yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin ve potansiyelinizi keşfedin.

Biz, finansal dünyada öncü bir rol üstlenen bir şirket olarak, müşterilerimize en son teknoloji ve uzmanlıkla donanmış bir dizi hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Ultra Yüksek Hızlı Vadeli İşlemler Piyasa Yapıcılık Sistemi, Ultra Yüksek Hızlı Opsiyon Piyasa Yapıcılık Sistemi ve Ultra Yüksek Hızlı Pay Piyasası Alım-Satım Algoritması gibi hizmetlerimiz, piyasa katılımcılarının rekabet avantajını artırmalarına yardımcı olurken likiditeyi en üst düzeye çıkarıyor.

Ayrıca, Makine Öğrenmesi Destekli Ultra Yüksek Hızlı Piyasa Yapıcılık Sistemi ile veri odaklı stratejiler sunarak müşterilerimize özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. HFT Trading Danışmanlığı ve Sayısal Stratejiler ile Fon Yönetimi Danışmanlığı gibi hizmetlerimiz, yatırımcıların finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyor. Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz. Sizinle işbirliği yapmaktan memnuniyet duyarız ve finansal başarılarınıza katkıda bulunmayı heyecanla bekleriz.

Email

info@liquiditytrading.com.tr

Email

Ayazağa Mahallesi, Kemerburgaz Caddesi, Vadi İstanbul Park Sitesi 7/A Blok 7/B, 10. Kat 37 nolu Ofis, Bilişim Vadisi, Sarıyer/İstanbul

Email

info@liquiditytrading.com.tr